Kontakta oss

Kontakta gärna vårt kontor om du har frågor.
Nedan finner du mailadress och telefonnummer till oss. Sök i vårt hjälpcenter och se om din fråga finns besvarad online, på så sätt kan du få svar direkt.

Entreprenadvägen 6
417 05 Göteborg
+46(0)31-50 67 80
info@gothiainnebandycup.se
Lena Rönnefors

Lena Rönnefors

Turneringsledare

lena@gothiacup.se
+46(0)31-50 67 84
Niclas Freiholtz

Niclas Freiholtz

Marknadschef/Tävlingsgeneral

niclas@gothiacup.se
+46(0)31-50 67 85
Anna Carlqvist

Anna Carlqvist

Administration/Hotell

anna@gothiacup.se
+46(0)31-50 67 82
Julia Hornebrant

Julia Hornebrant

Administration

julia.hornebrant@gothiacup.se

+46(0)31-50 67 89

Caroline Johansson

Caroline Johansson

Försäljning, projekt och hallar

caroline.johansson@gothiacup.se
+46(0)702-20 26 70

Jenny Söderman

Projekt och funktionärer

jenny.soderman@gothiacup.se
+46(0)31-50 67 86

Jonas Berglund

Jonas Berglund

Projekt och funktionärer

jonas.berglund@gothiacup.se
+46(0)707-88 71 11

Malin Jonson

Malin Jonson

Kommunikationsansvarig/PR

malin.jonson@gothiacup.se

+46(0)708-46 19 12

John Kihlström

John Kihlström

IT och digital koordinator

john.kihlstrom@gothiacup.se
+46(0)735-13 90 64

Rebecka Carrasco

Rebecka Carrasco

Grafisk formgivare

rebecka.carrasco@gothiacup.se
+46(0)761-60 29 15

PARTNERS

© 2020 Gothia Cup. All rights reserved. Integritetspolicy