1994 - 2020

Finalresultat

B18

Lindås Rasta IBK, SWE

-

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

1-3

B17

Bohemia North, CZE

-

FBC Kalmarsund Ungdom, SWE

6-3

B16

Tatran Stresovice, CZE

-

FbC Hradec Králové, CZE

9-0

B15

Tatran Stresovice, CZE

-

Lindås Rasta IBK, SWE

6-0

B14

Partille IBS, SWE

-

IBK Höllviken, SWE

6-3

B13

Panthers Praha 1, CZE

-

CL98IC Blå, SWE

5-1

B12

Kärra IBK, SWE

-

Växjö IBK U Blå, SWE

1-6

G18

FBC Kalmarsund Ungdom, SWE

-

IBK Lund, SWE

3-4p

G17

Åkersberga IBF, SWE

-

Hovslätts IK, SWE

1-0

G16

Ivanti Tigers Jizni Mesto, CZE

-

Onsala IBK, SWE

4-2

G15

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

Fristads GoIF, SWE

3-1

G14

IBF Älvstranden 1, SWE

-

Lindås Rasta IBK, SWE

3-2

G13

Landvetter IBK Wings, SWE

-

Täby FC, SWE

2-0

G12

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

Växjö IBK U, SWE

1-5

B18

Hovshaga AIF, SWE

-

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

3-4

B16

FBC Liberec, CZE

-

FBC Aspen, SWE

4-3

B15

Jönköpings IK 1, SWE

-

Lindås Rasta IBK, SWE

2-1

B14

CL98IC, SWE

-

IBK Kungälv, SWE

3-2

B13

TJ Znojmo LAUFEN CZ, CZE

-

Gransholms IF, SWE

6-0

B12

Panthers Praha 1, CZE

-

CL98IC Blå, SWE

8-3

G18

Hovslätts IK, SWE

-

Tatran Stresovice, CZE

6-2

G16

Hovslätts IK, SWE

-

IBK Kungälv, SWE

2-1p

G15

IBK Lund, SWE

-

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

3-7

G14

Hjulsbro IK, SWE

-

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

6-1

G13

FBC Engelholm, SWE

-

Lindås Rasta IBK, SWE

1-2

G12

FBI Tullinge, SWE

-

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

1-2

B18

Hovslätts IK, SWE

-

Åstorp/Kvidinge IBS, SWE

4-6

B16

Tatran Stresovice 1, CZE

-

FBC Lerum, SWE

8-2

B15

FBC Kalmarsund, SWE

-

FBC Lerum, SWE

2-3

B14

IBK Genarp, SWE

-

Tatran Stresovice, CZE

2-6

B13

CL98IC, SWE

-

IBK Alingsås, SWE

4-5p

B12

Tatran Stresovice 1, CZE

-

TJ Hraničář Malonty, CZE

4-0

G18

Hovslätts IK Röd, SWE

-

Fristad GoIF, SWE

3-1

G16

Åkersberga IBF, SWE

-

IBK Lund, SWE

3-5

G15

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

Täby FC, SWE

4-3p

G14

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

Florbalová Akademie MB, CZE

7-2

G13

IBK Lund, SWE

-

Landvetter IBK Wings, SWE

1-4

G12

Lindås Waves IBK, SWE

-

FBC Engelholm, SWE

1-4

B18

Jönköpings IK, SWE

-

IBK Plantagen, CZE

5-3

B17

FBS Bohemians DDM Praha 7, CZE

-

SV Wiler Ersigen, CHE

8-4

B16

CL98IC, SWE

-

Tatran Stresovice, CZE

4-3

B15

Hovslätts IK, SWE

-

Lindås Waves IBK, SWE

3-2

B14

Bankeryd SMK, SWE

-

FBC Liberec, CZE

6-1

B13

Hovslätts IK, SWE

-

IBK Höllviken, SWE

1-0

B12

IBK Alingsås, SWE

-

CL98IC, SWE

5-2p

G18

Florbal Vsetín, CZE

-

Fristad/Borås Junior, SWE

4-3

G16

Tunet IBK, NOR

-

Åstorp/Kvidinge IBS, SWE

3-0

G15

FBC Kalmarsund Ungdom, SWE

-

Ale IBF, SWE

5-3

G14

IBK Lund, SWE

-

Hovslätts IK, SWE

6-4p

G13

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

FBC Lerum, SWE

4-2

G12

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

Lindome IBK, SWE

5-0

B18

Åstorp/Kvidinge IBS, SWE

-

Linköpings IBK, SWE

3-2

B16

Älvsjö AIK, SWE

-

Tatran Stresovice, CZE

4-3

B15

IBK Vöikers, SWE

-

Jönköpings IK, SWE

2-1

B14

Hovslätts IK, SWE

-

Lindås Waves IBK, SWE

5-2

B13

Ledbergs IF, SWE

-

Öjaby Sport, SWE

5-1

B12

Nykvarns IF, SWE

-

FBŠ Hattrick Brno, CZE

3-1

G18

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

IBK Lund, SWE

3-2

G16

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

IK Stanstad, SWE

5-3p

G15

Tunet IBK, NOR

-

Åstorp/Kvidinge IBS, SWE

5-3p

G14

Lindome IBK, SWE

-

Karlskrona IF, SWE

2-1

G13

Hovslätts IK, SWE

-

FBC Liberec, CZE

2-1

G12

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

IBK Vöikers, SWE

6-3

B18

FBS Bohemians DDM Praha 7, CZE

-

IBK Plantagen, CZE

4-2

B16

Jönköpings IK, SWE

-

IBK Höllviken, SWE

3-2

B15

Westerviks IBK, SWE

-

IBF Offensiv Lidingö, SWE

7-2

B14

Nykvarns IF, SWE

-

Craftstaden IBK, SWE

11-3

B13

Hovslätts IK, SWE

-

FC Helsingborg, SWE

8-2

B12

Vöikers IBK, SWE

-

Växjö IBK Vipers 2, SWE

5-4p

G18

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

Hovslätts IK, SWE

4-3

G16

FA Mladá Boleslav, CZE

-

FBC ČPP BONUSIA Ostrava, CZE

5-2p

G15

Täby FC, SWE

-

Sköndals IK, SWE

4-2

G14

Tunet IBK, NOR

-

Värnamo IK, SWE

2-0

G13

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

Stenungsund IBK, SWE

3-1

G12

Färjestadens IBK, SWE

-

FBC Liberec, CZE

4-1

B18

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

Munka-Ljungby IBK Akademi, SWE

6-1

B16

Åstorp/Kvidinge IBS 2, SWE

-

Hovslätts IK, SWE

5-1

B15

Helsingborg, F.C., SWE

-

IBF Göteborg, SWE

3-1

B14

SK Öjaby Sport, SWE

-

Färjestaden IBK, SWE

4-2

B13

Ledbergs IF, SWE

-

Lillån IBK, SWE

4-2

B12

Vöikers IBK, SWE

-

Karlstad IBF 2, SWE

8-3

G18

Färjestaden IBK, SWE

-

Hovshaga AIF, SWE

4-2p

G16

IV08, SWE

-

Ljungby IB, SWE

2-1

G15

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

Olofströms IBK, SWE

2-0

G14

Huddinge IK, SWE

-

Täby FC, SWE

4-1

G13

Färjestaden IBK, SWE

-

Värnamo IK, SWE

3-2

G12

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

FBC Lerum, SWE

2-1

B18

Helsingborg F.C., SWE

-

Älvsjö AIK, SWE

5-3

B16

Åstorp/Kvidinge IBS 2, SWE

-

FBS Bohemians, CZE

3-2

B15

Älvsjö AIK, SWE

-

Husqvarna IK, SWE

2-1

B14

IBK Vöikers, SWE

-

Lindås Waves IBK, SWE

4-1

B13

FBŠ Hattrick Brno, CZE

-

Linköpings IBK, SWE

6-3

B12

FBS Bohemians, CZE

-

CL98IC, SWE

7-4

G18

Hovshaga AIF, SWE

-

Örlogsstadens IBK, SWE

4-0

G16

Lugi IBK, SWE

-

Moravské Babenky, CZE

2-1p

G15

Örlogsstadens IBK, SWE

-

Olofströms IBK, SWE

4-1

G14

Lindås Waves IBK, SWE

-

Täby FC, SWE

2-1

G13

IK Stanstad, SWE

-

Västerås IBS Ungdom, SWE

3-0

G12

Värnamo IK, SWE

-

Fristad GoIF, SWE

5-0

B18

Malmö FBC, SWE

-

Hovslätts IK, SWE

6-3

B16

IF Marin Väst, SWE

-

Carlshamns IBK 85, SWE

3-2

B15

SSK Future, CZE

-

FBS Bohemians DDM, CZE

7-6

B14

IFK Arboga IBK, SWE

-

Marstrands IBK, SWE

5-4

B13

Fagerhult Habo IB, SWE

-

Rönnby SK, SWE

6-5

B12

SK Öjaby Sport, SWE

-

Stenungsund IBK, SWE

4-3

G18

Olofströms IBK, SWE

-

Hjärnarps IBK, SWE

2-1

G16

Hovshaga AIF, SWE

-

Örlogsstadens IBK, SWE

4-1

G15

Kärra IBK, SWE

-

Mariebergs SK, SWE

7-3

G14

Grossbol/Skived AIF 86, SWE

-

FBC Lerum, SWE

4-2

G13

Färjestaden IBK, SWE

-

IBK Göteborg, SWE

2-1

G12

IK Stanstad, SWE

-

Älvsjö AIK, SWE

5-3

B18

Lindås Waves IBK, SWE

-

Sveiva Innebandyklubb, NOR

5-1

B16

IBK Vöikers 2, SWE

-

FBS Bohemians DDM, CZE

2-1

B15

Lindome IBK, SWE

-

SSK Future, CZE

3-7

B14

SSK Future, CZE

-

IBF Älvstranden, SWE

2-5

B13

SSK Future, CZE

-

Nacka Wallenstam IBK, SWE

2-5

B12

Bjärreds IBK, SWE

-

Färjestadens IBK, SWE

6-0

G18

FBC Lerum, SWE

-

Färjestadens IBK, SWE

1-2

G16

Turinge IBF, SWE

-

IBK Landskrona Falcons, SWE

3-4

G15

Täby IS, SWE

-

Tingsryds IBK, SWE

9-0

G14

Hovshaga AIF, SWE

-

Färjestadens IBK, SWE

4-3

G13

Grossbol/Skived AIF 86, SWE

-

Vinbergs IBS, SWE

3-1

G12

Färjestadens IBK, SWE

-

Kärra IBK, SWE

4-3

B18

Hovslätts IK, SWE

-

Husqvarna IK, SWE

4-3

B16

Tatran Stresovice, CZE

-

Sveiva IB, NOR

7-3

B15

Malmhaug KFUM, SWE

-

Höllvikens IBF, SWE

3-2

B14

Färjestadens IBK, SWE

-

Gårdarike IBK, SWE

2-1

B13

FBS Bohemians DDM, CZE

-

Hofterup IBF, SWE

6-2

B12

Höllvikens IBF, SWE

-

Marstrands IBK, SWE

2-1

G18

Hovshaga AIF, SWE

-

Grundsunds IF, SWE

3-1

G16

Färjestadens IBK, SWE

-

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

2-0

G15

Lindome IBK, SWE

-

Malmö FBC, SWE

4-3

G14

Färjestadens IBF, SWE

-

IBK Göteborg, SWE

5-2

G13

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

CL98IC, SWE

2-1

G12

Färjestadens IBK, SWE

-

Kärra IBK, SWE

4-0

B18

Husqvarna IK, SWE

-

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

3-2

B16

Malmö FBC, SWE

-

Hovslätts IK, SWE

4-3

B15

Vetlanda IB, SWE

-

Bjärreds IBK, SWE

2-1

B14

Färjestadens IBK, SWE

-

Lindås Waves IBK, SWE

4-2

B13

Hovshaga AIF, SWE

-

Partille IB, SWE

5-1

B12

Färjestadens IBK, SWE

-

Varla IBK, SWE

8-1

G18

Pixbo Wallenstam IBF, SWE

-

Hovshaga AIF, SWE

3-2

G16

Malmhaug Öresunds IBK, SWE

-

Värnamo IK, SWE

3-2

G15

Färjestadens IBK, SWE

-

IBK Göteborg, SWE

3-2

G14

Åkersberga IBF, SWE

-

Ale IBF, SWE

7-1

G13

Hovshaga AIF, SWE

-

IBK Vöikers, SWE

4-1

G12

Färjestadens IBK, SWE

-

Borgholms IBK, SWE

4-0

B18

Axberg IBK, SWE

-

Warbergs IC, SWE

6-0

B16

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

Husqvarna IK, SWE

5-3

B15

Vendelsö IK, SWE

-

Vejbyslätts IF-IBS, SWE

4-1

B14

Färjestadens IBK, SWE

-

Västerås IB, SWE

5-1

B13

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

IBK Vöikers, SWE

7-6

B12

Hovshaga AIF, SWE

-

IBC Engelholm, SWE

4-1

G18

Sandareds IBS, SWE

-

Hovshaga AIF, SWE

5-0

G16

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

Hovshaga AIF, SWE

4-0

G15

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

Borgholms IBK, SWE

5-1

G14

Olofströms IBK, SWE

-

Vallentuna IBK, SWE

3-1

G13

Jönköping IK, SWE

-

Åsa IF, SWE

5-2

G12

Hovshaga AIF, SWE

-

IBK Göteborg, SWE

4-1

B18

IBK Lidköping, SWE

-

Odelsberg/Gustavsberg IBK, SWE

3-2

B16

Pixbo Wallenstam, SWE

-

BIF Fagerhult, SWE

4-0

B15

IBK Alingsås, SWE

-

Orminge Wallenstam, SWE

5-3

B14

Lindås Waves, SWE

-

Björkekärr IK, SWE

3-2

B13

Färjestaden IBK, SWE

-

Skogshalls IBK, SWE

4-3

B12

Pixbo Wallenstam, SWE

-

Färjestaden IBK, SWE

8-7

G18

IK Södradal, SWE

-

IBK Tygriket 99, SWE

2-1

G16

Värnamo IBK, SWE

-

IK Stanstad, SWE

3-2

G15

Pixbo Wallenstam, SWE

-

Hovshaga AIF, SWE

1-0

G14

Surte IS, SWE

-

Åsa IF, SWE

2-0

G13

IBF Älvstranden, SWE

-

Pixbo Wallenstam, SWE

2-1

G12

Jönköpings IK, SWE

-

Lindås Waves, SWE

2-1

B18

RBK Göteborg, SWE

-

Helsinki IFK, FIN

9-2

B16

Jönköpings IK, SWE

-

Örebro SK Ungdom, SWE

4-3

B15

IK SödraDal, SWE

-

IBC Engelholm, SWE

3-2

B14

Bräckan IBK, SWE

-

BIF Fagerhult, SWE

6-1

B13

RBK Göteborg, SWE

-

Högalids IF, SWE

8-6

B12

Pixbo Wallenstam, SWE

-

CL98IC, SWE

4-1

G18

IK SödraDal, SWE

-

Pixbo Wallenstam, SWE

5-2

G16

Westbo IBK, SWE

-

Östra SK Ungdom, SWE

2-1

G14

Hovshaga AIF, SWE

-

Pixbo Wallenstam, SWE

4-1

G12

Ljungby IB, SWE

-

Björkekärrs IK, SWE

4-2

H

Mölndals IBF, SWE

-

EKF72, SWE

6-5

B18

Jönköping IK, SWE

-

Rångedala IK, SWE

5-1

B16

IBK Lidköping, SWE

-

IBC Engelholm, SWE

4-3

B15

Odelberg/Gustavberg, SWE

-

IBF Älvstranden, SWE

4-0

B14

IBK Landskrona, SWE

-

Borgholms IBK, SWE

4-2

B13

Orminge IBK, SWE

-

Huskvarna IK, SWE

3-2

B12

Färjestadens IBK, SWE

-

Björkekärrs IK, SWE

4-3

D

RBK Göteborg, SWE

-

Surte IS, SWE

3-0

G18

Warbergs IC 85, SWE

-

Partille IB, SWE

2-1

G16

IK Södradal, SWE

-

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

2-1

G14

Färjestadens IBK, SWE

-

IBK Björekärrs IK Black, SWE

9-1

G12

Färjestadens IBK, SWE

-

Grundsunds IF, SWE

4-2

H

Fjerdingby IBK, NOR

-

Gamla Stan IBK, SWE

6-0

B18

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

Helsinki IFK, FIN

2-1

B16

Helsinki IFK, FIN

-

Jönköping IK, SWE

4-3

B15

Jönköping IK, SWE

-

Linhamn IF, SWE

2-1

B14

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

Staffanstorp IBK, SWE

4-3

B13

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

Borgholms IBK, SWE

7-6

B12

IBK Alingsås, SWE

-

FBI Tullinge, SWE

4-3

D

Team Aare, CHE

-

Guldhedens IK, SWE

2-0

G18

Hovshaga AIF, SWE

-

Sandö IBK, SWE

5-2

G16

Björkekärrs IK, SWE

-

Karlstad IBF, SWE

1-0

G14

Färjestadens IBK, SWE

-

Fröjereds IF, SWE

8-4

G12

Björkekärrs IK, SWE

-

Surte IS, SWE

4-1

H

Sveiva IBK, NOR

-

Exacum Devils, SWE

3-1

B18

Södra Sandby, SWE

-

Calmare Lindsdals IC, SWE

8-1

B16

Helsinki IFK, FIN

-

Färjestaden IBK, SWE

5-4

B15

Mölndals IBF, SWE

-

Helsinki IFK, FIN

8-7

B14

Björkekärrs IK, SWE

-

Färjestadens IBK, SWE

4-3

B13

Staffanstorp IBK, SWE

-

Lindås IBK, SWE

8-2

B12

Borgholms IBK, SWE

-

BIF Fagerhult, SWE

8-4

B11

BIF Fagerhult, SWE

-

Frölunda IBK, SWE

7-4

D

Svevia IBK, NOR

-

Surte IS, SWE

2-0

G18

Lina IK, SWE

-

Jönköping IK, SWE

3-1

G16

Hovshaga AIF, SWE

-

Willands IBK, SWE

2-1

G14

IBK Lidköping, SWE

-

Södra Sandby IBF, SWE

4-3

G12

Färjestadens IBK, SWE

-

Surte IS, SWE

4-2

H

Guldhedens IK, SWE

-

Gårdarike IBK, SWE

3-2

B19

Jönköping IK, SWE

-

Höganäs IBF, SWE

2-0

B16

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

Floorball Köniz, CHE

5-0

B15

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

Sandö IBK, SWE

5-0

B14

Mölndals IBF, SWE

-

IBK Alingsås, SWE

7-3

B13

BIF Fagerhult, SWE

-

Munka Ljungby IBK, SWE

5-4

B12

Färjestadens IBK, SWE

-

Warbergs IC 85, SWE

15-4

B11

IBF Horsby, SWE

-

BIF Fagerhult, SWE

4-1

B10

Skara IBK, SWE

-

Bräckans IBK, SWE

8-3

G19

Södra Sandby IBF, SWE

-

Robertshöjd BK, SWE

3-0

G16

Örebro SK Ungdom, SWE

-

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

3-2

G14

Björkekärrs IK, SWE

-

Färjestadens IBK, SWE

2-0

G12

Färjestadens IBK, SWE

-

Surte IS, SWE

8-3

H

Tunet IBK, NOR

-

Älvstranden IBF, SWE

1-0

B18

SSV, FIN

-

M-Team, FIN

1-0

B16

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

Farsta IBK, SWE

4-1

B14

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

BIF Fagerhult, SWE

4-3

B12

Frölunda IBK, SWE

-

BIF Fagerhult, SWE

7-2

B10

Borgholms IBK, SWE

-

IBF Horsby, SWE

6-3

D

Älvstranden IBF, SWE

-

NBF Valkyrier, NOR

4-1

G16

Örebro SK Ungdom, SWE

-

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

4-3

G14

Barkaby SK, SWE

-

Rottne IFK, SWE

4-1

G12

IBK Lidköping, SWE

-

Södra Sandby IBF, SWE

3-0

H

Farsta IBK, SWE

-

Guldheden IK, SWE

2-1

B20

Pixbo Wallenstam IBK, SWE

-

Partille, SWE

7-6

B18

SSV, FIN

-

Dingle AIK, SWE

5-1

B12

Orminge IBK, SWE

-

Brandstorp IF, SWE

5-6

D

Hindås IBK, SWE

-

UHC Dietlikon, CHE

1-0

G20

Partille, SWE

-

Gävle, SWE

4-3

H

Stenungsund/Marstrands IBK, SWE

-

Farsta IBK, SWE

2-1

B20

Marstrands IBK, SWE

-

Frölunda IBK, SWE

5-3

B18

Borås IBF, SWE

-

SC Sähly-90, FIN

2-1

B16

Färjestadens IBK, SWE

-

Karhu IF, SWE

5-2

B14

Brandstorps IF, SWE

-

Mölndals IBF, SWE

7-4

B12

Renitz BK, SWE

-

Färjestadens IBK, SWE

5-1

D

School 30, RUS

-

Farsta IBK, SWE

4-2

G20

Frölunda, SWE

-

Älvstranden IBF, SWE

4-1

G18

Huskvarna IK, SWE

-

IBK Finn, SWE

3-1

G16

Tvååkers IBK, SWE

-

Vendelsö IK, SWE

3-2

G14

Södra Sandby IBF, SWE

-

Mölnlycke FK, SWE

5-4

HA

Partille IB, SWE

-

Farsta IBK, SWE

4-2

HB

Höganäs IBF, SWE

-

IBK Elfhög, SWE

3-0

HA

Pixbo IBK, SWE

-

IBF Älvstranden, SWE

5-2

HB

Wedeby IB, SWE

-

Helsingfors KFUM, FIN

4-3

ÄP

Åkersberga IBF, SWE

-

Farsta IBK, SWE

3-2

YP

Hindås IBK, SWE

-

Färjestadens IBK, SWE

6-4

P

Färjestadens IBK, SWE

-

Göteborgs IBK, SWE

3-2

D

IBF Backadalen, SWE

-

Mölndals IBF, SWE

5-1

DA

Hindås IBK, SWE

-

Robertshöjd BK, SWE

4-1

L

Club Colorado, USA

-

Helsingin JK, FIN

4-3

ÄF

Frölunda IBK, SWE

-

Huskvarna IK, SWE

5-0

YF

Sandby IBF, SWE

-

Ale IBF-Södra, SWE

4-0

HA

Farsta, SWE

-

Karlstad BK, SWE

4-2

HA

Pixbo IBK, SWE

-

IK Stanstad, SWE

5-2

HB

Södra Sandby, SWE

-

Ale IBK, SWE

5-4

YP

Färjestadens IBK, SWE

-

Mölndals FK/Manhem, SWE

7-5

P

Frölunda IBK, SWE

-

Partille IB, SWE

3-2

ÄF

Robertshöjd BK, SWE

-

Karhu IF, SWE

3-2

YF

IBF Älvstranden, SWE

-

Västra Frölunda, SWE

2-1

HA

Pixbo IBK, SWE

-

Mölndal IBK, SWE

6-2

HB

Berghem, SWE

-

Saltsjöbaden, SWE

4-1

HA

Pixbo IBK, SWE

-

Robertshöjd BK, SWE

9-2

HB

Borås FF, SWE

-

Mullsjö AIS, SWE

3-1

ÄP

Mölndal IBF, SWE

-

Råsunda IS, SWE

5-2

YP

SB95, SWE

-

Färjestaden IBK, SWE

7-1

P

Robertshöjd BK, SWE

-

BK Dumle, SWE

5-4

D

Vika, RUS

-

Stenungsunds IBK, SWE

17-0

DA

Vika, RUS

-

IBF Backadalen, SWE

2-0

DB

Valbo AIF, SWE

-

IF Kahru, SWE

4-1

F

Hindås IBK, SWE

-

Hällebo IBS, SWE

1-0

HA

Kongelf/Marstrand, SWE

-

Rödberget, SWE

7-2

HA

Örnsköldsvik, SWE

-

Örebro, SWE

1-0

HB

Mullsjö AIS, SWE

-

IBK Lidköping, SWE

7-5

ÄP

Huskvarna, SWE

-

Djupedal/Mölnlycke, SWE

2-1

YP

Karhu IF, SWE

-

IBK Lidköping, SWE

4-1

P

Dumle, SWE

-

Djupedal/Mölnlycke, SWE

3-0

D

Vika, RUS

-

Hällebo, SWE

4-0

DA

Sjöstad, SWE

-

Robertshöjd, SWE

7-0

DB

Tapanilan Erä, FIN

-

Valbo, SWE

7-0

F

Tapanilan Erä, FIN

-

Färjestaden, SWE

3-0

PARTNERS

© 2020 Gothia Cup. All rights reserved. Integritetspolicy