Kontakta gärna vårt kontor om du har frågor.
Nedan finner du mailadress och telefonnummer till oss.

Lena Rönnefors

Turneringsledare

lena@gothiacup.se
+46(0)31-50 67 84

Niclas Freiholtz

Tävlingsledare

niclas@gothiacup.se
+46(0)31-50 67 85

Anna Carlqvist

Administrativ chef

anna@gothiacup.se
+46(0)31-50 67 82

Tove Svensson

Administration/Hotell

tove.svensson@gothiacup.se
+46(0)31-50 67 87

Julia Hornebrant

Administration

julia.hornebrant@gothiacup.se
+46(0)31-50 67 89

Caroline Johansson

Projekt och hallar

caroline.johansson@gothiacup.se
+46 (0)702-20 26 70

 

Jonas Berglund

Funktionärer

jonas.berglund@gothiacup.se
+46(0)707-88 71 11

Frida Karlsson

Funktionärer

frida.karlsson@gothiacup.se
+46(0)31-50 67 86

Malin Jonson

Kommunikationsansvarig/PR

malin.jonson@gothiacup.se
+46(0)708-46 19 12

Gorgin Shoai

Säkerhetsansvarig

gorgin.shoai@gothiacup.se
+46(0)708-75 28 19

John Kihlström

IT och Digital koordinator

john.kihlstrom@gothiacup.se
+46(0)735-13 90 64

Rebecka Carrasco

Digital marknadsförare

rebecka.carrasco@gothiacup.se
+46(0)761-60 29 15

Partners