Tveka inte att kontakta vårt kontor om du har några frågor. Det enklaste sättet att kontakta oss är genom mail eller via telefonnumret ovan.

Lena Rönnefors

Turneringsledare

lena@gothiacup.se
+46(0)31-506784

Niclas Freiholtz

Tävlingsledare

niclas@gothiacup.se
+46(0)31-506785

Anna Carlqvist

Administrativ chef

anna@gothiacup.se
+46(0)31-506782

Tove Svensson

Administration/Hotell

tove.svensson@gothiacup.se
+46(0)31-506787

Julia Hornebrant

Administration

julia.hornebrant@gothiacup.se
+46(0)31-506789

Malin Jonson

Kommunikationsansvarig/PR
malin.jonson@gothiacup.se
+46(0)708-461912

Gorgin Shoai

Säkerhetsansvarig
gorgin.shoai@gothiacup.se
+46(0)708-752819

Jonas Berglund

Turneringssekreterare

jonas.berglund@gothiacup.se
+46(0)707-887111

Frida Karlsson

Turneringssekreterare

frida.karlsson@gothiacup.se
+46(0)31-506786

Jeanette Mill

Turneringssekreterare

jeanette.mill@gothiacup.se
+46(0)735-121865

John Kihlström

IT & Digital koordinator

john.kihlstrom@gothiacup.se
+46(0)735-139064

Rebecka Carrasco

Digital marknadsförare

rebecka.carrasco@gothiacup.se

Partners