Tveka inte att kontakta vårt kontor om du har några frågor. Det enklaste sättet att kontakta oss är genom mail eller via telefonnumret ovan.

Lena Rönnefors

Turneringsledare

lena@gothiacup.se
+46(0)31-506784

Niclas Freiholtz

Tävlingsledare

niclas@gothiacup.se
+46(0)31-506785

Anna Carlqvist

Administrativ chef

anna@gothiacup.se

Malin Jonson

Kommunikationsansvarig/PR
malin.jonson@gothiacup.se
+46(0)708-461912

Hans Gren

Säkerhetsansvarig

hans.gren@gothiacup.se
+46(0)708-668003

Maike Mohlin

Administration/Hotell

maike@gothiacup.se
+46(0)31-506787

Patrik Falk

Turneringssekreterare

patrik.falk@gothiacup.se
+46(0)31-7126478

Jonas Berglund

Turneringssekreterare

jonas.berglund@gothiacup.se
+46(0)707-887111

Frida Karlsson

Turneringssekreterare

frida.karlsson@gothiacup.se
+46(0)31-506786

John Kihlström

IT & Digital koordinator

john.kihlstrom@gothiacup.se
+46(0)735-139064

Rebecka Carrasco

Digital marknadsförare

rebecka.carrasco@gothiacup.se

Partners